• ŻYCZENIA NA FERIE

  ŻYCZENIA NA FERIE

  Życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.
  Dyrekcja
   heart

 • POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE !!

  POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE !!

  P O M A G A M Y !!!

  WOŚP już w najbliższą niedzielę. 
  Pięcioro wolontariuszy z naszej szkoły wyjdzie tego dnia z puszką w miasto. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji♥️♥️♥️

 • EGZAMINY ZAWODOWE w Technikum nr 2

  EGZAMINY ZAWODOWE w Technikum nr 2

  PRZYPOMINAMY !!

  TERMINY EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W SESJI STYCZEŃ - LUTY 2019

  UWAGA! Na egzamin należy zgłosić się minimum pół godziny wcześniej z dowodem osobistym, czarnym długopisem, prostym kalkulatorem i linijką.

  Przed egzaminem i po egzaminie zajęcia wg planu ;)

  09.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY

  godz. 9.00 - kwalifikacje: A.31 (technik logistyk)

  godz. 13.00 - kwalifikacja A.29 (technik spedytor)

  godz. 13.00 - kwalifikacja A.32 (technik logistyk)

  godz. 16.00 - kwalifikacja A.30 (technik logistyk)

  10.01.2019 r. - EGZAMIN PISEMNY

  godz. 10.00 kwalifikacje: B.18 (technik budownictwa), E.12 (technik informatyk), T.6 (kucharz)

  godz. 12.00 kwalifikacje : E.14 (technik informatyk), A.29 (technik spedytor)

  godz. 14.00 kwalifikacje: B.30 (technik budownictwa), A.32 (technik logistyk)

  11.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY:

  godz. 9.00 - kwalifikacja B.18 ( technik budownictwa)

  godz. 15.00 - kwalifikacja B.18 (technik budownictwa)

  15.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY

  godz. 12.00 - kwalifikacja E.14 (technik informatyk)

  17.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY

  godz. 9.00 - kwalifikacja E.14 (technik budownictwa)

  Życzymy trafnych odpowiedzi i satysfakcjonujących wyników. POWODZENIA heart

 • SZLACHETNA PACZKA PRZYGOTOWANA, JESTEŚMY GOTOWI NA WEEKEND CUDÓW ♥️

  SZLACHETNA PACZKA PRZYGOTOWANA, JESTEŚMY GOTOWI NA WEEKEND CUDÓW ♥️

  Pomagamy - Uczniowie z Technikum nr 2, BSI-st i ZSZ z CKZiU darczyńcami w tegorocznej Szlachetnej Paczce♥️ Szlachetna Paczka przygotowana, jesteśmy gotowi na Weekend Cudów.

 • Uczniowie Klas Mundurowych - szkolenie strzelecko-taktyczne !!!

  Uczniowie Klas Mundurowych - szkolenie strzelecko-taktyczne !!!

  Kilkugodzinne rozgrzanie organizmu i świeże powietrze dla szarych komórek, taki zastrzyk otrzymali uczniowie Technikum nr 2 z CKZiU w Międzyrzeczu podczas cyklicznego szkolenia wojskowego, jakie przechodzą w klasach mundurowych. Żołnierze 1 batalionu piechoty zmotoryzowanej Ziemi Rzeszowskiej, 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej prowadzący punkty nauczania nie szczędzili sił i energii, aby uczniowie mogli przyjąć dawkę wiedzy podstawowej.

  Dzisiejsze szkolenie strzelecko - taktyczne było doskonaleniem wiedzy i umiejętności nabytych podczas wcześniejszych wojskowych dni szkoleniowych. Za tydzień kontynuacja, jednak tym razem w konfiguracji taktyczno - strzeleckiej.

  Brawo ONI !!!

 • SZKOLNA WYCIECZKA UCZNIÓW TECHNIKUM NR 2 I ZSZ DO BERLINA

  SZKOLNA WYCIECZKA UCZNIÓW TECHNIKUM NR 2 I ZSZ DO BERLINA

  MIKOŁAJKI !! - Szkolna wycieczka uczniów z Technikum nr 2 i Zasadniczej Szkoły Zawodowej do Berlina. Zwiedziliśmy: Olympiastadion, Berliner Mauer, Siegessäule, Deutsches Technikmuseum Berlin, Brandenburger Tor, Alexanderplatz. Było SUPER :)

 • I miejsce w konkursie zawodoznawczym “COOKING SHOW”

  I miejsce w konkursie zawodoznawczym “COOKING SHOW”

  I miejsce w konkursie zawodoznawczym “COOKING SHOW”

  Dnia 06.12.2012 r. w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbył się finał  konkursu zawodoznawczego  „ Cooking Show”. Konkurs organizowany był przez Powiat Międzyrzecki i przeznaczony dla uczniów Technikum nr 1, Technikum nr 2, Szkoły Branżowej I Stopnia, Zasadniczej Szkoły Zawodowej (  CKZ i U w Międzyrzeczu) , Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Międzyrzeczu i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzcielu.

  Etapy szkolne wyłoniły 3 zespoły, które wzięły udział w finale. Każda grupa miała za zadanie świątecznie przyozdobić zestaw pierników różnego kształtu i wielkości. Czas wykonania prac wynosił 1,5 godziny. Oceny dokonało jury, w którego skład wchodzili przedstawicie starostwa i pracodawców z branży gastronomicznej.

  Wygrała drużyna z naszej szkoły w składzie  w składzie: Magdalena Gandurska - kl.2eT,   Magdalena Gomuła -   kl. 2A BSIst,   Natalia Nadolna-  kl. 4eT i Kacper Semanicki z kl. 2A BSIst.

  Nagrodą dla zwycięskiego zespołu była kwota 2000 zł, sfinansowana w ramach projektu „ Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie międzyrzeckim” realizowanego w ramach RPO Lubuskie 2020.

  GRATULACJE !!!

 • V DZIEŃ LOGISTYKA I SPEDYTORA

  V DZIEŃ LOGISTYKA I SPEDYTORA

  V DZIEŃ LOGISTYKA I SPEDYTORA

  „Transport HIT” pod taką nazwą dnia 23 listopada 2018 r. w Technikum nr 2 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu odbyła się piąta już edycja Dnia Logistyka i Spedytora. Otwarcia uroczystości dokonała Pani dyrektor mgr inż. Gabriela Bujanowska. W ramach spotkania uczniowie kształcący się w zawodach Technik Logistyk 
  i Technik Spedytor mieli możliwość wysłuchania wykładów wygłoszonych przez specjalistów z branży TSL. W tegorocznej edycji mieliśmy zaszczyt gościć Pana Roberta Krzycha właściciela Kancelarii Radcy Prawnego specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw transportowych oraz Pana Ireneusza Walasa dyrektora ds. logistyki w Firmie Maszoński Logistyc, specjalistów którzy swoim doświadczeniem przybliżyli nam problematykę z dziedziny transportu w logistyce i spedycji. Przyszli logistycy i spedytorzy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładów przedstawionych przez naszych gości. 
  W drugiej części Dnia Logistyka i Spedytora uczniowie przez ponad trzy godziny rywalizowali ze sobą w różnych konkursach z dziedziny logistyki i spedycji. Przedstawiciele poszczególnych klas startowali między innymi w: teście z wiedzy teoretycznej z zakresu logistyki i spedycji, zmagali się z quizach, konkursach i grach. Duże emocje wśród młodzieży wzbudził konkurs kalambury logistyczne i gra pn. Wyścig z czasem, w których uczniowie musieli w jak najkrótszym czasie dojechać do magazynu, załadować i dostarczyć ładunek. Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy było otrzymanie oceny bardzo dobrej z wybranego przedmiotu zawodowego oraz tablica korkowa do klasy. Domyślić się można, że rywalizacja była bardzo duża. 
  Zwycięzcą V edycja Dnia Logistyka i Spedytora została klasa II TLw/TS – Gratulujemy!

  23 listopad 2018 roku to już historia, ale mamy nadzieję, że historia, która pozostanie na długo 
  w pamięci uczniów Technikum nr 2 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 
  w Międzyrzeczu.  Egzaminy zawodowe, praca… to wszystko przed nimi, na pewno nie raz skorzystają z wiedzy 
  i doświadczeń, które nabyli w tak krótkim, lecz intensywnym dniu.

  Jak najlepszych wyników wykorzystania wiedzy życzą organizatorzy Dnia Logistyka 
  i Spedytora: Irena Klepczarek, Grażyna Bylińska, Beata Przybysz, Agnieszka Strzelecka, Joanna Mencwelt, Ilona Ciemcioch, Izabela Krajniak

 • Klasy Mundurowe w Technikum nr 2 w CKZiU

  Klasy Mundurowe w Technikum nr 2 w CKZiU

  Klasy Mundurowe !!
  Dnia 21 listopada młodzież klas mundurowych z Technikum nr 2 w CKZiU w Międzyrzeczu szkolila się podczas zajęć praktycznych na obiektach Jednostki Wojskowej.. Zrealizowano tematykę z musztry, taktyki oraz pierwszej pomocy. Dzięki zaangażowaniu żołnierzy instruktorów 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej zajęcia były wymagające i efektywne.

 • Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polską Niepodległości

  Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polską Niepodległości

  11.11.2018 r. Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Uczniowie Klas Mundurowych brali udział w Inscenizacji Batalistyczno-Historycznej - Powstanie Wielkopolskie

 • ŚWIATOWY DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  ŚWIATOWY DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  Dnia 16 listopada 2018 r. w ramach obchodu Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie Branżowej Szkoły I-go stopnia z klas II b i III a udali się do Powiatowego Urzędu Pracy. W tym dniu w Urzędzie odbywał się Dzień Informacyjny dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Zorganizowane zostały stoiska Instytucji, do których powinien się udać przedsiębiorca rejestrujący własną firmę. Urzędowali i odpowiadali na wszystkie pytania pracownicy Instytucji takich, jak:
  • Urząd Miejski
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Urząd Skarbowy
  • Powiatowy Urząd Pracy
  Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Urzędu Skarbowego, gdzie uczniowie klasy wielozawodowej mogli dowiedzieć się, jakie stawki podatku dochodowego dla przedsiębiorców obowiązują w Międzyrzeczu. Każdy pełnoletni uczeń mógł zarejestrować się do platformy mobilnej ZUS, gdzie miał możliwość symulacji prognozowanej emerytury na podstawie wpłacanych składek. Dodatkowo uczniowie mogli dowiedzieć się o możliwościach dofinansowania działalności firmy w ramach funduszy unijnych i funduszy PUP.
  Pomysł na organizację takiego Dnia Informacyjnego był bardzo trafionym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również weźmiemy udział w tym programie.
  Doradca zawodowy
  Urszula Tkaczyk

 • Targi Edukacyjne –„Festiwal Zawodów”

  Targi Edukacyjne –„Festiwal Zawodów”

  Targi Edukacyjne –„Festiwal Zawodów”

   

  Dnia 15 listopada 2018 r. odbyły się Targi edukacyjne w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Międzyrzeczu. Gimnazjalistom i uczniom klas ósmych szkół podstawowych z Międzyrzecza i okolic prezentowały się 4 międzyrzeckie szkoły zawodowe - w tym nasza.
  W tym roku uczniowie promujący kierunki nauczania – technika logistyka, technik spedytor, technika budownictwa, montera suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, technik informatyk oraz profile wojskowe przygotowali dla swoich młodszych kolegów konkursy, gry i zabawy tematyczne. Dla zwycięzców, nagrodami były gadżety z logo szkoły. Dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów cieszył sie konkurs zawodoznawczy, gdzie należało dopasować narzędzie do zawodu nauczanego w naszej szkole. Prawie każdy mylił czerpak murarski z patelnią! Podobały się także gry komputerowe i rebusy logistyczne. Dużą frajdę, dla odwiedzających, sprawiało też najbardziej optymalne ułożenie pudełek różnych rozmiarów na palecie.

  Największą promocją naszej szkoły byli sami uczniowie, którzy elokwentnie i  z pasją opowiadali o szkole i nauczanych w niej zawodach , wykazując się przy tym dużą wiedzą zawodową.

  Festiwal zawodów był pierwszą dużą imprezą przedstawiającą kierunki nauczane w CKZiU. Działania promocyjne prowadzone są na bieżąco i sądzimy, że ich efektem będzie wielu przyszłorocznych pierwszoklasistów , którzy dokonają świadomego wyboru naszej szkoły i będą z niego zadowoleni.   

                                                                                                          Doradca zawodowy

                                                                                                            Urszula Tkaczyk

 • Poeci, pisarze i dramaturdzy w stulecie niepodległości 

  Poeci, pisarze i dramaturdzy w stulecie niepodległości 

  Jedną z form upamiętnienia tej pięknej rocznicy był w naszej szkole projekt zrealizowany przez uczniów klasy III TS/TI, III TL/TB  oraz III A . Tuż przed obchodami  święta w holu CKZ i U na ul. Marcinkowskiego pojawiła się ekspozycja  wizerunków  przedstawicieli naszej narodowej  literatury, wzbogacona  o odpowiednie gadżety  i ciekawe cytaty na temat polskości, wolności, tolerancji i tak zwanego ducha narodowego. Kto, jak nie ludzie pióra, potrafi lepiej ubrać w słowa kwintesencję tak zwanego patriotyzmu ? 

  Inicjatorkami projektu były polonistki - D. Woźniak i A. Marzec.

 • Bo, liczy się KAŻDY człowiek

  Bo, liczy się KAŻDY człowiek

  Bo, liczy się KAŻDY człowiek
  Dnia 18.10.2018 r. obyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego, w której wzięli udział, jak co roku, pełnoletni uczniowie naszej szkoły. Akcja była poprzedzona spotkaniami informacyjnymi, a jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące tego, czy może być zarejestrowany lub w jaki sposób przebiega proces „rekrutacyjny”, mógł skorzystać z opinii fachowców: dyrektora rejestru dawców- pana profesora Leszka Kauca, prezesa fundacji- pana Henryka Siegerta, niestrudzonego w działaniach na rzecz fundacji- pana Jacka Baczyńskiego oraz silnej grupy ratowników medycznych z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. Gen. Broni Józefa Dowbor-Muśnickiego. Serdecznie dziękujemy uczniom zaangażowanym bezpośrednio w organizację imprezy, zarejestrowanym potencjalnym dawcom – zwłaszcza tym, którzy po trudach zajęć dydaktycznych, wypełnieniu ankiety ewaluacyjnej znaleźli czas i siły na bezinteresowną pomoc oraz tym, którzy wspaniałomyślnie przedłużyli akcję o dwie godziny – bo, liczy się KAŻDY człowiek. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.
  Daria Woźniak i Magda Czyż

 • SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH w RAMACH OBCHODÓW 100 LECI ODZYSKANIA przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

  SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH w RAMACH OBCHODÓW 100 LECI ODZYSKANIA przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

  Zgodnie z pkt. 8 Regulaminu Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Ramach Obchodów 100 Lecia Odzyskania przez  Polskę Niepodległości ogłaszamy listę wybranych tytułów piosenek dla poszczególnych klas:

  1. Klasa. 4 TS/TI – piosenka pt. ”Rota” – cała klasa
  2. Klasa 2 TLw/TS – piosenka pt. ”Szare szeregi” – cała klasa
  3. Klasa. 2 TB/TL – piosenka pt. „Białe róże” – Magdalena Cyranik – wokal, Iga Rabinek i Dominika Przeworska - chórek
  4. Klasa 1 TS/TSw – piosenka pt. „Piechota” – cała klasa
  5. Klasa 1 TL/TLw – piosenka pt. „Marsz pierwszej brygady” – cała klasa
  6. Klasa 4 TL/TB – piosenka pt. „Mazurek 3 moje – witaj moja jutrzenko” – cała klasa
  7. Klasa 1 A – piosenka pt. „ Nie pytaj o Polskę” – cała klasa
  8. Klasa 2 A – piosenka „Dziewczyna z granatem w ręce” – duet: Magdalena Gomuła
   i Klaudia Wermuth
  9. Klasa 4 E – piosenka pt. ”Przybyli ułani” – cała klasa
  10. Klasa II Ti – piosenka pt. „Piechota, ta szara piechota” – cała klasa
  11. Klasa I Ti – piosenka pt. ”Legiony” – Maria Nowodworska – wokal, cała klasa chór
  12. Klasa 3 TS/TI – wybór piosenki po powrocie z praktyk
  13. Klasa 3 TL/TB – wybór piosenki po powrocie z praktyk
 • ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

  ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

  Pomagamy, jak zawsze :)

  Kochani, dnia 10.10.2018 odbyły się spotkania informacyjne przy ul. Libelta 4 oraz przy Marcinkowskiego 26, w budynkach CKZiU na temat akcji, która rok rocznie odbywa się w naszej szkole – rejestracji potencjalnych dawców szpiku, organizowanej przez Fundację Przeciwko Leukemii. Pan Jacek Baczyński spotkał się z pełnoletnią młodzieżą i opowiedział o działalności fundacji, która nie tylko kompleksowo zajmuje się chorymi i ich rodzinami, ale też  prowadzi działalność edukacyjną – propaguje wiedzę na temat nowotworów krwi i sposobów ich leczenia. Nasi uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób mogą zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. Niektórzy z nich czekali na tę decyzję z niecierpliwością.

  W czwartek 18.10.2018 r. w Technikum nr 1 na Libelta 4 w godzinach miedzy 9.00 a 14.00 odbędzie się rejestracja, na którą zapraszamy pełnoletnich uczniów. 

  Będę  na Was czekała, jak zawsze. Daria Woźniak.

 • Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich !!

  Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich !!

  Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  W naszej szkole zaczęła funkcjonować „Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich” za pośrednictwem, której każdy uczeń może zgłaszać sformułowane pisemnie wnioski, uwagi i propozycje.

   Skrzynka znajduje się na szkolnym korytarzu. Zachęcamy Was do umieszczania w skrzynce propozycji, sugestii, inicjatyw, które warto przeprowadzić w szkole. Każdy list powinien być podpisany przez nadawcę, listy anonimowe, pisane dla żartu, wulgarne i obraźliwe nie będą brane pod uwagę.  Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. Serdecznie prosimy o rozsądną i przemyślaną korespondencję. Czekamy na Wasz głos!

  Procedura zgłaszania inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  1. Każdy uczeń ma prawo zgłaszać inicjatywę.
  2. W celu zgłoszenia inicjatywy należy spisać ją na kartce i wraz z podpisem wrzucić do skrzynki („Inicjatywy  i pomysły uczniowskie”).
  3. Skrzynka będzie opróżniana systematycznie przez opiekuna SU/pedagoga szkolnego i Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Jeśli inicjatywa zyska zainteresowanie, podjęte zostaną kroki w celu jej wdrożenia.
  4. Na Wasze pomysły, propozycje, pytania i sugestie odpowiadać będziemy osobiście lub pisemnie na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego.
  5. Nie ma problemów ważnych i nieważnych – możesz pisać w każdej sprawie, która jest dla Ciebie trudna.
  6. Inicjatywy, które nie zdążą być zrealizowane w danym roku szkolnym lub będą już w trakcie realizacji, Zarząd SU przekazuje nowemu Zarządowi SU.
 • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Nauczyciela 
  Piękne życzenia dla Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników szkoły od naszych cudownych uczniów ... dużo zdrówka i szczęścia, radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych oraz samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy

  Dziękujemy uczniom za życzenia, kwiaty i przygotowanie pięknej akademii J

 • EWALUACJA ZEWNĘTRZNA PROBLEMOWA w TECHNIKUM NR 1, TECHNIKUM NR 2 i BSIst

                      O G Ł O S Z E N I E

  W dniach od 17.10.2018r. do 24.10.2018r. odbędzie się ewaluacja zewnętrzna problemowa, przeprowadzona w T. nr 1, T. nr 2 i BSIst. 
  w Międzyrzeczu w zakresie:

  TECHNIKUM NR 1 i NR 2

  „ Procesy są zorganizowane w sposób sprzyjający  uczeniu się”

  BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia

   „ Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej”

  „Uczniowie są aktywni”

  „Szkoła współpracuje ze środowiskiem lokalnym na rzecz  wzajemnego rozwoju”

   W trakcie ewaluacji prowadzonej przez wizytatorów Lubuskiego Kuratorium Oświaty w Gorzowie przeprowadzane będą  ankiety z uczniami, rodzicami, nauczycielami, dyrektorem szkoły. Będą również obserwowane lekcje, wywiady z nauczycielami, uczniami, pracownikami niepedagogicznymi, dyrektorem. Analizie podlegać będzie także dokumentacja szkolna.  

 • UWAGA UCZNIOWIE !!

  UWAGA UCZNIOWIE !!

   KONKURS

  WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

  „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

  Edycja VI

   

  Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

  Etap szkolny odbędzie się w listopadzie i każdy uczestnik rozwiąże test składający się z 25 pytań zamkniętych. Najlepszy uczeń weźmie udział w etapie wojewódzkim konkursu , który odbędzie się w Gorzowie Wlkp. w lutym 2019 r.

  Wszelkie informacje i materiały dydaktyczne są dostępne u doradcy zawodowego                                                           p. U. Tkaczyk – sala 10.a

Aktualności

Kontakt

 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu
  ul Marcinkowskiego 26
  66-300 Międzyrzecz
  NIP 596-17-49-291
  REGON 361923222
  e-mail: ckziumcz@gmail.com
 • Tel/fax +48 95 742 95 75
  tel. +48 504 225 162

Galeria zdjęć