• EGZAMINY ZAWODOWE w Technikum nr 2

  EGZAMINY ZAWODOWE w Technikum nr 2

  PRZYPOMINAMY !!

  TERMINY EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W SESJI STYCZEŃ - LUTY 2019

  UWAGA! Na egzamin należy zgłosić się minimum pół godziny wcześniej z dowodem osobistym, czarnym długopisem, prostym kalkulatorem i linijką.

  Przed egzaminem i po egzaminie zajęcia wg planu ;)

  09.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY

  godz. 9.00 - kwalifikacje: A.31 (technik logistyk)

  godz. 13.00 - kwalifikacja A.29 (technik spedytor)

  godz. 13.00 - kwalifikacja A.32 (technik logistyk)

  godz. 16.00 - kwalifikacja A.30 (technik logistyk)

  10.01.2019 r. - EGZAMIN PISEMNY

  godz. 10.00 kwalifikacje: B.18 (technik budownictwa), E.12 (technik informatyk), T.6 (kucharz)

  godz. 12.00 kwalifikacje : E.14 (technik informatyk), A.29 (technik spedytor)

  godz. 14.00 kwalifikacje: B.30 (technik budownictwa), A.32 (technik logistyk)

  11.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY:

  godz. 9.00 - kwalifikacja B.18 ( technik budownictwa)

  godz. 15.00 - kwalifikacja B.18 (technik budownictwa)

  15.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY

  godz. 12.00 - kwalifikacja E.14 (technik informatyk)

  17.01.2019 r. - EGZAMIN PRAKTYCZNY

  godz. 9.00 - kwalifikacja E.14 (technik budownictwa)

  Życzymy trafnych odpowiedzi i satysfakcjonujących wyników. POWODZENIA heart

 • SZLACHETNA PACZKA PRZYGOTOWANA, JESTEŚMY GOTOWI NA WEEKEND CUDÓW ♥️

  SZLACHETNA PACZKA PRZYGOTOWANA, JESTEŚMY GOTOWI NA WEEKEND CUDÓW ♥️

  Pomagamy - Uczniowie z Technikum nr 2, BSI-st i ZSZ z CKZiU darczyńcami w tegorocznej Szlachetnej Paczce♥️ Szlachetna Paczka przygotowana, jesteśmy gotowi na Weekend Cudów.

 • Uczniowie Klas Mundurowych - szkolenie strzelecko-taktyczne !!!

  Uczniowie Klas Mundurowych - szkolenie strzelecko-taktyczne !!!

  Kilkugodzinne rozgrzanie organizmu i świeże powietrze dla szarych komórek, taki zastrzyk otrzymali uczniowie Technikum nr 2 z CKZiU w Międzyrzeczu podczas cyklicznego szkolenia wojskowego, jakie przechodzą w klasach mundurowych. Żołnierze 1 batalionu piechoty zmotoryzowanej Ziemi Rzeszowskiej, 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej prowadzący punkty nauczania nie szczędzili sił i energii, aby uczniowie mogli przyjąć dawkę wiedzy podstawowej.

  Dzisiejsze szkolenie strzelecko - taktyczne było doskonaleniem wiedzy i umiejętności nabytych podczas wcześniejszych wojskowych dni szkoleniowych. Za tydzień kontynuacja, jednak tym razem w konfiguracji taktyczno - strzeleckiej.

  Brawo ONI !!!

 • SZKOLNA WYCIECZKA UCZNIÓW TECHNIKUM NR 2 I ZSZ DO BERLINA

  SZKOLNA WYCIECZKA UCZNIÓW TECHNIKUM NR 2 I ZSZ DO BERLINA

  MIKOŁAJKI !! - Szkolna wycieczka uczniów z Technikum nr 2 i Zasadniczej Szkoły Zawodowej do Berlina. Zwiedziliśmy: Olympiastadion, Berliner Mauer, Siegessäule, Deutsches Technikmuseum Berlin, Brandenburger Tor, Alexanderplatz. Było SUPER :)

 • I miejsce w konkursie zawodoznawczym “COOKING SHOW”

  I miejsce w konkursie zawodoznawczym “COOKING SHOW”

  I miejsce w konkursie zawodoznawczym “COOKING SHOW”

  Dnia 06.12.2012 r. w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbył się finał  konkursu zawodoznawczego  „ Cooking Show”. Konkurs organizowany był przez Powiat Międzyrzecki i przeznaczony dla uczniów Technikum nr 1, Technikum nr 2, Szkoły Branżowej I Stopnia, Zasadniczej Szkoły Zawodowej (  CKZ i U w Międzyrzeczu) , Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Międzyrzeczu i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzcielu.

  Etapy szkolne wyłoniły 3 zespoły, które wzięły udział w finale. Każda grupa miała za zadanie świątecznie przyozdobić zestaw pierników różnego kształtu i wielkości. Czas wykonania prac wynosił 1,5 godziny. Oceny dokonało jury, w którego skład wchodzili przedstawicie starostwa i pracodawców z branży gastronomicznej.

  Wygrała drużyna z naszej szkoły w składzie  w składzie: Magdalena Gandurska - kl.2eT,   Magdalena Gomuła -   kl. 2A BSIst,   Natalia Nadolna-  kl. 4eT i Kacper Semanicki z kl. 2A BSIst.

  Nagrodą dla zwycięskiego zespołu była kwota 2000 zł, sfinansowana w ramach projektu „ Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie międzyrzeckim” realizowanego w ramach RPO Lubuskie 2020.

  GRATULACJE !!!

 • V DZIEŃ LOGISTYKA I SPEDYTORA

  V DZIEŃ LOGISTYKA I SPEDYTORA

  V DZIEŃ LOGISTYKA I SPEDYTORA

  „Transport HIT” pod taką nazwą dnia 23 listopada 2018 r. w Technikum nr 2 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu odbyła się piąta już edycja Dnia Logistyka i Spedytora. Otwarcia uroczystości dokonała Pani dyrektor mgr inż. Gabriela Bujanowska. W ramach spotkania uczniowie kształcący się w zawodach Technik Logistyk 
  i Technik Spedytor mieli możliwość wysłuchania wykładów wygłoszonych przez specjalistów z branży TSL. W tegorocznej edycji mieliśmy zaszczyt gościć Pana Roberta Krzycha właściciela Kancelarii Radcy Prawnego specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw transportowych oraz Pana Ireneusza Walasa dyrektora ds. logistyki w Firmie Maszoński Logistyc, specjalistów którzy swoim doświadczeniem przybliżyli nam problematykę z dziedziny transportu w logistyce i spedycji. Przyszli logistycy i spedytorzy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładów przedstawionych przez naszych gości. 
  W drugiej części Dnia Logistyka i Spedytora uczniowie przez ponad trzy godziny rywalizowali ze sobą w różnych konkursach z dziedziny logistyki i spedycji. Przedstawiciele poszczególnych klas startowali między innymi w: teście z wiedzy teoretycznej z zakresu logistyki i spedycji, zmagali się z quizach, konkursach i grach. Duże emocje wśród młodzieży wzbudził konkurs kalambury logistyczne i gra pn. Wyścig z czasem, w których uczniowie musieli w jak najkrótszym czasie dojechać do magazynu, załadować i dostarczyć ładunek. Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy było otrzymanie oceny bardzo dobrej z wybranego przedmiotu zawodowego oraz tablica korkowa do klasy. Domyślić się można, że rywalizacja była bardzo duża. 
  Zwycięzcą V edycja Dnia Logistyka i Spedytora została klasa II TLw/TS – Gratulujemy!

  23 listopad 2018 roku to już historia, ale mamy nadzieję, że historia, która pozostanie na długo 
  w pamięci uczniów Technikum nr 2 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 
  w Międzyrzeczu.  Egzaminy zawodowe, praca… to wszystko przed nimi, na pewno nie raz skorzystają z wiedzy 
  i doświadczeń, które nabyli w tak krótkim, lecz intensywnym dniu.

  Jak najlepszych wyników wykorzystania wiedzy życzą organizatorzy Dnia Logistyka 
  i Spedytora: Irena Klepczarek, Grażyna Bylińska, Beata Przybysz, Agnieszka Strzelecka, Joanna Mencwelt, Ilona Ciemcioch, Izabela Krajniak

 • Klasy Mundurowe w Technikum nr 2 w CKZiU

  Klasy Mundurowe w Technikum nr 2 w CKZiU

  Klasy Mundurowe !!
  Dnia 21 listopada młodzież klas mundurowych z Technikum nr 2 w CKZiU w Międzyrzeczu szkolila się podczas zajęć praktycznych na obiektach Jednostki Wojskowej.. Zrealizowano tematykę z musztry, taktyki oraz pierwszej pomocy. Dzięki zaangażowaniu żołnierzy instruktorów 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej zajęcia były wymagające i efektywne.

 • Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polską Niepodległości

  Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polską Niepodległości

  11.11.2018 r. Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Uczniowie Klas Mundurowych brali udział w Inscenizacji Batalistyczno-Historycznej - Powstanie Wielkopolskie

 • ŚWIATOWY DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  ŚWIATOWY DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  Dnia 16 listopada 2018 r. w ramach obchodu Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie Branżowej Szkoły I-go stopnia z klas II b i III a udali się do Powiatowego Urzędu Pracy. W tym dniu w Urzędzie odbywał się Dzień Informacyjny dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Zorganizowane zostały stoiska Instytucji, do których powinien się udać przedsiębiorca rejestrujący własną firmę. Urzędowali i odpowiadali na wszystkie pytania pracownicy Instytucji takich, jak:
  • Urząd Miejski
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Urząd Skarbowy
  • Powiatowy Urząd Pracy
  Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Urzędu Skarbowego, gdzie uczniowie klasy wielozawodowej mogli dowiedzieć się, jakie stawki podatku dochodowego dla przedsiębiorców obowiązują w Międzyrzeczu. Każdy pełnoletni uczeń mógł zarejestrować się do platformy mobilnej ZUS, gdzie miał możliwość symulacji prognozowanej emerytury na podstawie wpłacanych składek. Dodatkowo uczniowie mogli dowiedzieć się o możliwościach dofinansowania działalności firmy w ramach funduszy unijnych i funduszy PUP.
  Pomysł na organizację takiego Dnia Informacyjnego był bardzo trafionym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również weźmiemy udział w tym programie.
  Doradca zawodowy
  Urszula Tkaczyk

 • Targi Edukacyjne –„Festiwal Zawodów”

  Targi Edukacyjne –„Festiwal Zawodów”

  Targi Edukacyjne –„Festiwal Zawodów”

   

  Dnia 15 listopada 2018 r. odbyły się Targi edukacyjne w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Międzyrzeczu. Gimnazjalistom i uczniom klas ósmych szkół podstawowych z Międzyrzecza i okolic prezentowały się 4 międzyrzeckie szkoły zawodowe - w tym nasza.
  W tym roku uczniowie promujący kierunki nauczania – technika logistyka, technik spedytor, technika budownictwa, montera suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, technik informatyk oraz profile wojskowe przygotowali dla swoich młodszych kolegów konkursy, gry i zabawy tematyczne. Dla zwycięzców, nagrodami były gadżety z logo szkoły. Dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów cieszył sie konkurs zawodoznawczy, gdzie należało dopasować narzędzie do zawodu nauczanego w naszej szkole. Prawie każdy mylił czerpak murarski z patelnią! Podobały się także gry komputerowe i rebusy logistyczne. Dużą frajdę, dla odwiedzających, sprawiało też najbardziej optymalne ułożenie pudełek różnych rozmiarów na palecie.

  Największą promocją naszej szkoły byli sami uczniowie, którzy elokwentnie i  z pasją opowiadali o szkole i nauczanych w niej zawodach , wykazując się przy tym dużą wiedzą zawodową.

  Festiwal zawodów był pierwszą dużą imprezą przedstawiającą kierunki nauczane w CKZiU. Działania promocyjne prowadzone są na bieżąco i sądzimy, że ich efektem będzie wielu przyszłorocznych pierwszoklasistów , którzy dokonają świadomego wyboru naszej szkoły i będą z niego zadowoleni.   

                                                                                                          Doradca zawodowy

                                                                                                            Urszula Tkaczyk

 • Poeci, pisarze i dramaturdzy w stulecie niepodległości 

  Poeci, pisarze i dramaturdzy w stulecie niepodległości 

  Jedną z form upamiętnienia tej pięknej rocznicy był w naszej szkole projekt zrealizowany przez uczniów klasy III TS/TI, III TL/TB  oraz III A . Tuż przed obchodami  święta w holu CKZ i U na ul. Marcinkowskiego pojawiła się ekspozycja  wizerunków  przedstawicieli naszej narodowej  literatury, wzbogacona  o odpowiednie gadżety  i ciekawe cytaty na temat polskości, wolności, tolerancji i tak zwanego ducha narodowego. Kto, jak nie ludzie pióra, potrafi lepiej ubrać w słowa kwintesencję tak zwanego patriotyzmu ? 

  Inicjatorkami projektu były polonistki - D. Woźniak i A. Marzec.

 • Bo, liczy się KAŻDY człowiek

  Bo, liczy się KAŻDY człowiek

  Bo, liczy się KAŻDY człowiek
  Dnia 18.10.2018 r. obyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego, w której wzięli udział, jak co roku, pełnoletni uczniowie naszej szkoły. Akcja była poprzedzona spotkaniami informacyjnymi, a jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące tego, czy może być zarejestrowany lub w jaki sposób przebiega proces „rekrutacyjny”, mógł skorzystać z opinii fachowców: dyrektora rejestru dawców- pana profesora Leszka Kauca, prezesa fundacji- pana Henryka Siegerta, niestrudzonego w działaniach na rzecz fundacji- pana Jacka Baczyńskiego oraz silnej grupy ratowników medycznych z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. Gen. Broni Józefa Dowbor-Muśnickiego. Serdecznie dziękujemy uczniom zaangażowanym bezpośrednio w organizację imprezy, zarejestrowanym potencjalnym dawcom – zwłaszcza tym, którzy po trudach zajęć dydaktycznych, wypełnieniu ankiety ewaluacyjnej znaleźli czas i siły na bezinteresowną pomoc oraz tym, którzy wspaniałomyślnie przedłużyli akcję o dwie godziny – bo, liczy się KAŻDY człowiek. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.
  Daria Woźniak i Magda Czyż

 • SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH w RAMACH OBCHODÓW 100 LECI ODZYSKANIA przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

  SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH w RAMACH OBCHODÓW 100 LECI ODZYSKANIA przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

  Zgodnie z pkt. 8 Regulaminu Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Ramach Obchodów 100 Lecia Odzyskania przez  Polskę Niepodległości ogłaszamy listę wybranych tytułów piosenek dla poszczególnych klas:

  1. Klasa. 4 TS/TI – piosenka pt. ”Rota” – cała klasa
  2. Klasa 2 TLw/TS – piosenka pt. ”Szare szeregi” – cała klasa
  3. Klasa. 2 TB/TL – piosenka pt. „Białe róże” – Magdalena Cyranik – wokal, Iga Rabinek i Dominika Przeworska - chórek
  4. Klasa 1 TS/TSw – piosenka pt. „Piechota” – cała klasa
  5. Klasa 1 TL/TLw – piosenka pt. „Marsz pierwszej brygady” – cała klasa
  6. Klasa 4 TL/TB – piosenka pt. „Mazurek 3 moje – witaj moja jutrzenko” – cała klasa
  7. Klasa 1 A – piosenka pt. „ Nie pytaj o Polskę” – cała klasa
  8. Klasa 2 A – piosenka „Dziewczyna z granatem w ręce” – duet: Magdalena Gomuła
   i Klaudia Wermuth
  9. Klasa 4 E – piosenka pt. ”Przybyli ułani” – cała klasa
  10. Klasa II Ti – piosenka pt. „Piechota, ta szara piechota” – cała klasa
  11. Klasa I Ti – piosenka pt. ”Legiony” – Maria Nowodworska – wokal, cała klasa chór
  12. Klasa 3 TS/TI – wybór piosenki po powrocie z praktyk
  13. Klasa 3 TL/TB – wybór piosenki po powrocie z praktyk
 • ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

  ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

  Pomagamy, jak zawsze :)

  Kochani, dnia 10.10.2018 odbyły się spotkania informacyjne przy ul. Libelta 4 oraz przy Marcinkowskiego 26, w budynkach CKZiU na temat akcji, która rok rocznie odbywa się w naszej szkole – rejestracji potencjalnych dawców szpiku, organizowanej przez Fundację Przeciwko Leukemii. Pan Jacek Baczyński spotkał się z pełnoletnią młodzieżą i opowiedział o działalności fundacji, która nie tylko kompleksowo zajmuje się chorymi i ich rodzinami, ale też  prowadzi działalność edukacyjną – propaguje wiedzę na temat nowotworów krwi i sposobów ich leczenia. Nasi uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób mogą zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. Niektórzy z nich czekali na tę decyzję z niecierpliwością.

  W czwartek 18.10.2018 r. w Technikum nr 1 na Libelta 4 w godzinach miedzy 9.00 a 14.00 odbędzie się rejestracja, na którą zapraszamy pełnoletnich uczniów. 

  Będę  na Was czekała, jak zawsze. Daria Woźniak.

 • Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich !!

  Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich !!

  Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  W naszej szkole zaczęła funkcjonować „Skrzynka inicjatyw i pomysłów uczniowskich” za pośrednictwem, której każdy uczeń może zgłaszać sformułowane pisemnie wnioski, uwagi i propozycje.

   Skrzynka znajduje się na szkolnym korytarzu. Zachęcamy Was do umieszczania w skrzynce propozycji, sugestii, inicjatyw, które warto przeprowadzić w szkole. Każdy list powinien być podpisany przez nadawcę, listy anonimowe, pisane dla żartu, wulgarne i obraźliwe nie będą brane pod uwagę.  Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. Serdecznie prosimy o rozsądną i przemyślaną korespondencję. Czekamy na Wasz głos!

  Procedura zgłaszania inicjatyw i pomysłów uczniowskich

  1. Każdy uczeń ma prawo zgłaszać inicjatywę.
  2. W celu zgłoszenia inicjatywy należy spisać ją na kartce i wraz z podpisem wrzucić do skrzynki („Inicjatywy  i pomysły uczniowskie”).
  3. Skrzynka będzie opróżniana systematycznie przez opiekuna SU/pedagoga szkolnego i Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Jeśli inicjatywa zyska zainteresowanie, podjęte zostaną kroki w celu jej wdrożenia.
  4. Na Wasze pomysły, propozycje, pytania i sugestie odpowiadać będziemy osobiście lub pisemnie na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego.
  5. Nie ma problemów ważnych i nieważnych – możesz pisać w każdej sprawie, która jest dla Ciebie trudna.
  6. Inicjatywy, które nie zdążą być zrealizowane w danym roku szkolnym lub będą już w trakcie realizacji, Zarząd SU przekazuje nowemu Zarządowi SU.
 • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Nauczyciela 
  Piękne życzenia dla Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników szkoły od naszych cudownych uczniów ... dużo zdrówka i szczęścia, radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych oraz samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy

  Dziękujemy uczniom za życzenia, kwiaty i przygotowanie pięknej akademii J

 • EWALUACJA ZEWNĘTRZNA PROBLEMOWA w TECHNIKUM NR 1, TECHNIKUM NR 2 i BSIst

                      O G Ł O S Z E N I E

  W dniach od 17.10.2018r. do 24.10.2018r. odbędzie się ewaluacja zewnętrzna problemowa, przeprowadzona w T. nr 1, T. nr 2 i BSIst. 
  w Międzyrzeczu w zakresie:

  TECHNIKUM NR 1 i NR 2

  „ Procesy są zorganizowane w sposób sprzyjający  uczeniu się”

  BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia

   „ Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej”

  „Uczniowie są aktywni”

  „Szkoła współpracuje ze środowiskiem lokalnym na rzecz  wzajemnego rozwoju”

   W trakcie ewaluacji prowadzonej przez wizytatorów Lubuskiego Kuratorium Oświaty w Gorzowie przeprowadzane będą  ankiety z uczniami, rodzicami, nauczycielami, dyrektorem szkoły. Będą również obserwowane lekcje, wywiady z nauczycielami, uczniami, pracownikami niepedagogicznymi, dyrektorem. Analizie podlegać będzie także dokumentacja szkolna.  

 • UWAGA UCZNIOWIE !!

  UWAGA UCZNIOWIE !!

   KONKURS

  WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

  „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

  Edycja VI

   

  Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

  Etap szkolny odbędzie się w listopadzie i każdy uczestnik rozwiąże test składający się z 25 pytań zamkniętych. Najlepszy uczeń weźmie udział w etapie wojewódzkim konkursu , który odbędzie się w Gorzowie Wlkp. w lutym 2019 r.

  Wszelkie informacje i materiały dydaktyczne są dostępne u doradcy zawodowego                                                           p. U. Tkaczyk – sala 10.a

 • UWAGA, UWAGA!!

  Konkurs Zawodoznawczy

  na

  FILM PROMUJACY SZKOŁĘ 

  Konkurs współfinansowany przez Unię Europejską.

  Nagraj krótki film o naszej szkole – zdobądź cenne nagrody!!!

  Wszelkie informacje u doradcy zawodowego p. U. Tkaczyk- sala 10.a

  Zgłoszenie deklaracji uczestniczenia w konkursie do dnia 29 października 2018 r.

 • REJESTRACJA DO 17 EDYCJI SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ!!

  REJESTRACJA DO 17 EDYCJI SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ!!

  Ruszyła rejestracja do 17 edycji  Szkolnej Internetowej Gry  Giełdowej. Szkoła  i zespoły zostały już zarejestrowane. Uczniowie, którzy zgłosili się do gry mogą już  zakładać własne konta-wybrać szkołę, nauczyciela oraz zespół ( https://sigg.gpw.pl/).Rejestracja potrwa do 20.10.18. – więc jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś (zdecydowałaś) to do dzieła! Wszystkich chętnych zapraszam do sali 10a – Urszula Tkaczyk , doradca zawodowy.
  Czekają atrakcyjne nagrody !!

   

Aktualności

Kontakt

 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu
  ul Marcinkowskiego 26
  66-300 Międzyrzecz
  NIP 596-17-49-291
  REGON 361923222
  e-mail: ckziumcz@gmail.com
 • Tel/fax +48 95 742 95 75
  tel. +48 504 225 162

Galeria zdjęć